BostonBullsRivermenStatorTečoviceTigers

Preview 25. kola MHBL 2008/2009

Preview 25. kola Malenovické hokejbalové ligy

V sobotu 21. února je v plánu 25. kolo Malenovické hokejbalové ligy. Zda dovolí počasí toto kolo odehrát ukáže asi až sobotní ráno.

Stator – Riverman

Ráno proti sobě nastoupí celky Statoru a Rivermanu. Domácí Stator se pravděpodobně smířil se svou šestou pozici, na které má náskok šesti bodů před Carpem. Hostující hráči z Rivermanu drží třetí pozici. Mají ztrátu bodu na druhý celek Tigers, ale také bodový náskok na čtvrtý Orel. Paradoxem je, že kdyby tabulka zůstala po posledním kole bez změny, tak tyto dva celky proti sobě nastoupí ve čtvrtfinále play – off. Zápas začíná v 8:30 a službu má tým Rangers.

Poslední výsledky: 3:5, 2:7, 0:12

Vzájemná bilance: 0 – 0 – 5

HK Otrokovice – Rangers

Druhým sobotním zápasem je klání HKO proti Rangers. Domácí si o víkendu upevnili svou pátou pozici. Rangers prodloužili svoji sérii bez porážky na 17 zápasů. Pochopitelně ligu vedou s 11 bodovým náskokem před Tigers. Na poslední vzájemný zápas by hráči HK Otrokovice nejraději zapomněli. Výsledek 1:11 hovoří za vše. Nejvíce bodů v zápase posbíral hráč s číslem 21 Petr Kostka. Za dvě branky a stejný počet přihrávek si připsal 4 body. Zápas startuje v 10:00. Utkání píská tým Tigers.

Poslední výsledky: 1:11, 0:6, 1:6

Vzájemná bilance: 0 – 0 – 5

Tigers – Storm

Zápas před polednem spolu odehrají týmy Tigers a Stormu. Jasným favoritem v utkání jsou domácí hráči. Ti k udržení svého druhého místa potřebují každý bod a tak zaváhání by bylo velkým překvapením. Naopak hostující tým už má pravděpodobně myšlenky na novou sezonu. Letos ještě nezískal ani bod, vstřelil nejméně branek a nejvíce inkasoval. V jediném vzájemném zápase exceloval Jakub Vaněček, který za čtyři branky a dvě asistence získal šest kanadských bodů. Utkání, které soudcuje tým Orel, je naplánováno na 11:30.

Poslední výsledky: 10:0

Vzájemná bilance: 1 – 0 – 0

Carpo – Orel

V prvním odpoledním zápase diváci budou mít možnost shlédnout týmy Carpo a Orel. Carpo by rádo zvýšilo náskok na devátou pozici, na kterou má prozatím k dobru tři body. Hráči z týmu Orel body také potřebují, neboť by jistě rádi vylepšili svou aktuální čtvrtou pozici. V zápase mají fanoušci možnost porovnat třetí nejhorší útok ( Carpo ) s třetí nejlepší ofenzívou ( Orel ). Kdo si z tohoto duelu odnese body napoví až utkání začínající ve 13:00. Službu si splní tým Storm.

Poslední výsledky: 2:6, 0:11, 1:9

Vzájemná bilance: 0 – 0 – 5

HC 94 – Kvasice

Závěrečný duel kola odehrají týmy HC 94 a Kvasice. Pravděpodobně nejzajímavější duel kola přinese přímý souboj o osmou příčku, kterou zatím drží tým HC 94. Oba celky dokázaly získat v dosavadním průběhu ligy 18 bodů. Jen díky lepšímu skóre je na postupové pozici tým HC 94. Pokud by se na konci ligy braly v potaz vzájemné zápasy, tak tým Kvasic by z tohoto měření vyšel lépe, protože dokázal tým HC 94 porazit v jediném vzájemném zápase. Duel je naplánován na 14:30 a řídí ho tým Carpo.

Poslední výsledky: 3:4, 4:1, 5:0k

Vzájemná bilance: 3 – 0 – 2

Komentáře

Zatím žádný komentář, buď první!

Přidej komentář

Jméno:
E-mail:
Web:
Reakce:
Zpráva:

Kontrola Zadejte prosím číslo pět.
Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2020, zpracováno za: 0.022s. Šlape na miniRS.