BostonBullsRivermenStatorTečoviceTigers

Preview 14. kola MHBL 2008/2009

Preview 14. kola Malenovické hokejbalové ligy

V sobotu 7. března mají svátek všichni Tomáši. Kromě jiného se taky odehraje kompletní čtrnácté kolo Malenovické hokejbalové ligy, které bylo díky nepříznivým klimatickým podmínkám odloženo.

Orel – HK Otrokovice

Ranní zápas spolu sehrají týmy Orel a HK Otrokovice. Domácí jsou prozatím čtvrtí, hosté obsadili pozici číslo pět. Orel v minulém kole přehráli HC 94, HKO podlehlo Tigers. Poslední vzájemný zápas přinesl zajímavou podívanou. Trochu překvapivě si tři body odnesl hostující tým. K bodům mu pomohl i nejistý výkon soupeřova brankáře a šťastné branky. Zápas začíná v 8:30. Píská tým Tigers.

Poslední výsledky: 2:4, 4:0, 5:1

Vzájemná bilance: 5 – 0 – 1

Riverman – Tigers

Ve druhém utkání se střetnou celky Riverman a Tigers. Riverman je zatím třetí, jejich soupeř, mužstvo Tigers je na tom o příčku lépe. Minulý vzájemný zápas nepřinesl brankové hody. Až ve druhé třetině se trefil Roman Mikoška, který se brankově dokázal prosadit v pěti z posledních 7 zápasů. Druhou branku přidal Jiří Karafiát, který tak pečetil výhru 2:0. Za tento výsledek si body odnesl tým Tigers. Zápas, který startuje v 10:00 soudcuje celek Storm.

Poslední výsledky: 0:2, 3:2, 2:1sn

Vzájemná bilance: 6 – 1 – 0 – 1 – 1

Storm – Rangers

Před sobotním polednem diváci uvidí v akci týmy z opačných pólů tabulky. Nejhůře střílející i bránící celek hostí mužstvo s nejlepší obranou i útokem. Desátý celek Storm se potká s lídrem Rangers. V historii obou celků se odehrály jen dva vzájemné zápasy. Oba skončily výsledkem 12:0 pro Rangers. Tento zápas má velkého papírového favorita a to celek Rangers, který již 19 zápasů v řadě neodcházel z hřiště poražen. Duel je naplánován na 11:30 a řídí jej tým Riverman.

Poslední výsledky: 0:12, 0:12

Vzájemná bilance: 0 – 0 – 2

Kvasice – Stator

Čtvrtý zápas kola sehrají spolu Kvasice a Stator. Ani jeden tým ještě nemá zajištěné play – off. Kvasicím patří devátá příčka, Statoru šestá. Minulý zápas přinesl zajímavou podívanou. Již v páté minutě poslal Stator do vedení Jaroslav Štěpánek. V polovině utkání skóre srovnal Eduard Majda, který se brankově prosadil i v minulém kole. Skóre se až do konce zápasu nezměnilo a tak musely přijít na řadu samostatné nájezdy. V nich druhý bod pro Kvasice zajistil Jakub Majda. Střetnutí, které píská tým HC 94, začíná v 13:00.

Poslední výsledky: 2:1sn, 2:6, 4:4

Vzájemná bilance: 2 – 1 – 1 – 0 – 2

HC 94 – Carpo

V závěrečném duelu se divákům představí týmy HC 94 a Carpa. Domácím patří osmá, poslední postupová pozice, hosté jsou na tom o jedno místo lépe. Poslední duel těchto celků vyhrál domácí tým v poměru 3:2. Dvě branky zaznamenal z každé strany jeden hráč. Za domácí se přesně trefil Josef Batík, za hosty mířil do černého Martin Žalůdek. Který tým se bude radovat po tomto zápase uvidí diváci od 14:30, kdy utkání začíná. Službu má tým Stator.

Poslední výsledky: 3:2, 2:4, 2:1

Vzájemná bilance: 2 – 0 – 0 – 1 – 3

Komentáře

Zatím žádný komentář, buď první!

Přidej komentář

Jméno:
E-mail:
Web:
Reakce:
Zpráva:

Kontrola Zadejte prosím číslo pět.
Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2020, zpracováno za: 0.021s. Šlape na miniRS.