BostonBullsRivermenStatorTečoviceTigers

Hodnocení podzimní části ligy mladších žáků

Máme za sebou polovinu první soutěžní sezóny ligy mladších žáků. Jak vypadala?

Naší zvláštností oproti ostatním týmům této soutěže je velké množství hráčů na soupisce (26), z nichž se ovšem valná část objevovala na trénincích či v zápasech jen sporadicky. A to z různých důvodů. Důsledkem je stále se měnící sestava, což znemožňuje výraznější sehrávání se. Přesto jsme předvedli několik herně dobrých výkonů (doma i venku s Veselím, venku s Karvinou a s Porubou, doma s Kyjovem), na které je třeba postupně navázat. A to bez ohledu na výsledky, které v této fázi vývoje nejsou důležité. Nejpodstatnější je zažití si určitých herních návyků, také osvojení schopnosti plnit taktické pokyny a využití předností jednotlivých hráčů ve prospěch týmu. Vzhledem k této věkové kategorii se nám v průběhu podzimu pochopitelně nevyhýbaly ani výkonostní výkyvy. Ať už individuální či týmové. Každý z hráčů má své přednosti, ale také slabiny. A na nich by měl  pracovat individuálně každý, kdo se chce někam posunout. S každým zvlášť jsem vedl pohovor, na čem konkrétně pracovat. Na zlepšování se, lze totiž samozřejmě pracovat i mimo společné hokejbalové tréninky. Každopádně do budoucna je na čem stavět a věřím, že již v jarní části sezóny zaznamenáme další posun ve výkonech našeho týmu a v odstraňování slabin jednotlivých hráčů.

ZAJÍMAVOSTI:

  • jen čtyři hráči odehráli všech deset zápasů ( Lečbych, Rychlík, Brázdil J., Mikl F.)
  • v deseti kolech jsme vyzkoušeli šest brankářů
  • jen dva zápasy jsme odehráli v plné sestavě na tři pětky a v obou případech šlo o herně nejslabší výkony podzimu

Oficiální statistiky jednotlivých hráčů a brankářů našeho týmu naleznete na www. hokejbal.cz, složka mladší žáci, skupina Morava, týmy - TJ ACS Malenovice SV

Komentáře

1. Honza Brázdil hbjunior@seznam.cz jh 22.12.2013, 15:27
[yes][yes][yes][yes][yes][yes][yes][yes][yes][yes][yes][yes]
Strana: 1 Zobrazené záznamy: 1 - 1 z 1 , Stránkovat po:

Přidej komentář

Jméno:
E-mail:
Web:
Reakce:
Zpráva:

Kontrola Zadejte prosím číslo pět.
Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2020, zpracováno za: 0.024s. Šlape na miniRS.