BostonBullsRivermenStatorTečoviceTigers

Detail týmu

Bulls (původní) (BUL)
Aktivita týmu
Liga Sezona Výsledky Statistiky
MHbL 2006/2007 Výsledky Statistiky
MHbL 2007/2008 Výsledky Statistiky
Rozpis zápasů
Rozpis
Týmové trofeje
Tým zatím nedosáhl na řádnou trofej
Aktuální soupiska
  Statistiky TOP 5
  Hráč # P Z G A B W P O EN SN Ø B
  1. Slováček Lukáš 91 LK 38 19 11 30 1 0 0 0 0 0.79
  2. Lamper Jan 2 Ú 28 14 15 29 0 0 0 0 0 1.04
  3. Juřena Svatopluk 26 LK 32 15 6 21 1 0 0 0 0 0.66
  4. Vystavěl Filip 16 PK 39 13 7 20 0 0 0 0 0 0.51
  5. Lata Miroslav 5 C 28 12 4 16 0 0 0 0 0 0.57

  Alfa & Omega of BULLS

  Tak to jsme my… BULLS!! Jak každý jistě ví, jsme jedním z nejnovějších týmů celé Mhbl. Proto, když sem byl pověřen úkolem, jako je zhotovení historie našeho týmu, ptal jsem se sám sebe. Historie Bulls?!! Máme vůbec nějakou?!! Na druhou stranu, tak jako všechno, i Bulls mělo svůj počátek. Celé to vzniklo jako prostý nápad bandy kluků udělaných do Hokejbalu, co se místo jen sledování naší malenovické soutěže, rozhodla zkusit si to naostro. U velké vetšiny kluků v tom taky hrála hlavní roli hrdost a chuť dokázat se postavit starším, zkušenějším hráčům.

  Už od začátku nás v tom leckdo odrazoval, a ruku na srdce, jen málokdo věřil, že by jsme toho byli opravdu schopni. A tehdy přišel na scénu Xi Xao…. vlastně to celé “zmastil” on.. ač se to nezdá… náš tým je opravdu postavený na jeho úvodním nápadu a odhodlání založit tým, který by byl schopný čelit dosavadním mančaftům v lize. Nebyl to však jen on, kdo udělal kus práce a kdo se zasadil o náš vznik. Nic z toho by jsme nedokázali nemít Hudyho. Mnoho lidí má na něj jistě svůj názor, ale pro nás to vždy bude člověk, který se nás ujal, už od samotného vzniku. Težili jsme z jeho zkušeností z minulých sezón a schopnosti lecos zařídit… bez něj by BULLS nikdy nevzniklo.

  Sezóna už dávno začala a po počátečních trampotách v sestavování lajn a zvládnutí základní techniky hry jsme se stali týmem s nimž se dá uhrát atraktivní zápas. A určitě ne každý tým v lize nás může brát jako 3 body zadarmo. Je zřejmé, že stále nemáme vyrovnané výkony, ale celkově organizace v týmu se znatelně zlepšila. Tým si našel trenéra, díky čemuž se začíná sehrávat a pomalu nachází svůj styl hry. Náš cíl pro letošní sezónu je skromný. Chceme hrát! Sezónu od začátku bereme za zkušební a priorita je zůstat spolu, poznat své herní předpoklady a najít tak v týmu každý své místo.

  Hodně se spekuluje o tom, že se BULLS po sezóně rozpadne. Říká se, že z mnoha různých důvodů. Někdo tvrdí, že každý půjde svou cestou nebo jsme mladí, naivní, a že nemáme v lize co dělat. Ja řikám HOUBY!! Právě náš věk, naivita a chuť se porvat, byť třeba jen o předposlední příčku nás drží pospolu… odhodlání pramení z něčeho co se v jiných týmech nevidí a mnozí to nechápou. Jsme již v polovině sezóny a všichni moc dobře víme co je prohra. Uvědomujeme si, že se s náma nikdo mazlit nebude a nikdo nám nedá bod zadarmo. Možná to co nás spojuje nás jednou i potopí, ale hokejbal nás baví !! PROTO ZŮSTANEME !!

  (Mirek Dušín, BULLS # 17)

  Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2020, zpracováno za: 0.035s. Šlape na miniRS.